Apartamenty

zarezerwuj pobyt
Balteus Boutique Apartments
apartament

Premium

Komfortowy apartament jednopokojowy z wygodnym podwójnym łóżkiem oraz łazienką z prysznicem. W apartamencie znajduje się również mini lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki. Apartament idealny dla par oraz osób samotnie podróżujących.
apartament

Superior

Przestronny apartament z częścią wypoczynkową i osobną sypialnią z podwójnym łóżkiem. Część wypoczynkowa posiada wygodną kanapę, która doskonale sprawdza się jako dodatkowa opcja spania. Łazienka z prysznicem, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini lodówka oraz szlafroki to dodatkowe elementy podnoszące komfort wypoczynku. Apartament doskonale sprawdza się dla par, przyjaciół oraz rodzin z dziećmi.
apartament

Family Superior

Luksusowy apartament przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie niezależność w czasie wypoczynku. Poza niezwykle wygodną sypialnią z podwójnym łóżkiem, w części wypoczynkowej stanowiącej osobne pomieszczenie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Duży, rodzinny stół sprzyja atmosferze wspólnych posiłków a wygodna kanapa sprawdza się jako opcja dodatkowego spania. Apartament idealny dla rodzin z dziećmi, par lub przyjaciół.
apartament

Apartament z wanną

Coś dla miłośników aromatycznych kąpieli w wannie.
Apartament z przeszkloną częścią łazienkową w pokoju. Wygodne, dwuosobowe łóżko sprawi, że pobyt w tym apartamencie będzie miły zarówno dla par jak i podróżujących w pojedynkę.

TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini lodówka oraz szlafroki to dodatkowe elementy podnoszące komfort wypoczynku.
 
apartament

Access Premium

Ten przestronny apartament przeznaczony jest dla osób z trudnościami w poruszaniu się. Poza niezwykle wygodnym podwójnym łóżkiem, w części wypoczynkowej, znajduje się tu łazienka, która jest doskonale wyposażona we wszelkie pomocne dla osoby niepełnosprawnej akcesoria.

Dodatkowym wyposażeniem jest wygodny fotel, TV, chłodziarka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz szlafroki.